close
چت روم
سونیک و شدو - 28


با سلام خدمت تمام دوستداران سونیکی و بازدید کنندگان محترم

از اونجا که طرفداران سونیکی توی ایران خورده شدن (!) کسی هم کاری نمیتونه بکنه و این مکان هم زیاد اپدیت نخواهد شد.

سونیک و شدو از اینکه 2 سال تمام در خدمت شما دوستان بود بسیار خرسند میباشد ولی اینجا گاهی اوقات با برخی اخبار مهم از جمله آمدن کارتون و انیمیشن های جدید و ... اپدیت خواهد شد! در صورت اپدیت شدن هم به اعضای عزیز سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین از اعضای عزیز و مشتاقان تازه جهت قرار دادن مطلب نیز تقاضا داریم تا مطالبشون رو قرار بدن تا با نام خودشون در اینترنت به ثبت برسه. جهت این کار هم تنها کافیه عضو بشن تا مطلب قرار بدن.

پل های ارتباطی با سونیک و شدو به شکل زیر است:

- یاهو: Shadow.Dark1313@yahoo.com

- جیمیل: Shadow.Dark1313@gmail.com

- اسکایپ: Shadow.Dark1313

- نیمباز: Shadow.Dark1313

- اپارات: Aparat.com/Shadow.Dark1313این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

 دانلود آهنگ جدید_قلبت را باز کن_سونیک ادونچر

آهنگ زیبای Open Your Heart یا "قلبت را باز کن" یکی از آهنگ های گروه "کراش 40" میباشد که به عنوان اولین همکاری دو عضو اصلی این گروه، یعنی "جانی جوالی" و "جون سونُی" میباشد. این آهنگ برای اولین بار در بازی "ماجراجویی سونیک 1" نمایان شد و بعد از آن هم در بازی "نسل های سونیک" به صورت مجدد در مرحله ای که برگرفته از بازی "ماجراجویی سونیک 1" بود، پخش شد. حال، شما میتوانید این آهنگ را به صورت مستقیم دانلود فرمایید و از ترجمه ی آن جهت بهتر متوجه شدن، استفاده کنید!

برای دانلود آهنگ کلیک کنین

برای دانلود تکست آهنگ کلیک کنین

برای خوندن ترجمه آهنگ کلیک کنین (به زودی)

منبع : سونیک و شدو

 

این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

تعداد صفحات : 28


 1. منبع تمام فایل های وبلاگ، سونیک و شدو است.
 2. پسورد تمام فایل های وبلاگ زیر مطالب نوشته شده است.
 3. برخی از فایل ها جهت فشرده و کم حجم تر شدن برای بازشدن نیازمند برنامه ی WinRar هستند که شما میتواند آن را از همین جا دانلود فرمایید.
 4. پیشنهاد میشود که از برنامه ی IDM جهت دانلود فایل ها به بهترین نحو در سیستم خود استفاده کنید که قابل دانلود از همین جا است.
 5. فایل های حجیم جهت سهولت دریافت به چند بخش تقسیم شده اند که شما میبایست تمام بخش های آن را دانلود کرده و در نهایت با استفاده از برنامه ی پر کاربرد WinRar آن را به یک بخش تبدیل کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنید.آیا میدانید؟


3نفری دات آی آر

افزايش سايز فونتکاهش سايز فونت